Nabídka práce ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Volné pracovní místo  BRIGÁDA Řidič/ka do 3,5 tuny - Siemens Frenštát

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Máte zájem o pravidelný, dlouhodobý přivýdělek v oboru, který Vás bude bavit a řízení je Vašim koníčkem?
Pokud ano, tak jste tu správně. Šikovný řidič, který má smysl pro pořádek, má u nás cenu zlata.
Dáme Vašemu životu rovnováhu mezi prací a soukromím. Pokud toužíte po práci formou brigády v oboru gastronomie, kde budete mít skvělé kolegy, už nehledejte dál. Našli jste.ce formou DPP, DPČ, nebo zkrácený HPP
pravidelné ranní směny PO – PÁ v čase 6:45 – 10:00 hod.
nachystaná jídla v boxech si naložíte do auta a rozvezete na požadovaná střediska, zde boxy vyložíte a pomůžete je vynést do jídelen

Co od Vás očekáváme:
bez fyzické zdatnosti se u nás neobejdete
vlastníte ŘP sk. B a rádi řídíte? Tak jste tu správně!
toto by měl být váš recept na každý den: Špetka píle smíchaná s dávkou nadšení do práce

Co Vám můžeme nabídnout:
jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
obědy za pár korun
směny od pondělí do pátku – víkend patří Vám, ne práci

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Siemens, s. r. o., Markova 952, 744 11 Frenštát pod Radhoštěm

Vhodné pro

Absolventy, důchodce.

O nás

ARAMARK, s.r.o. - o nás
  • Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj.

  • Ctíme tradice a oceňujeme inovace.

  • Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

  • K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit.

  • Přidejte se!

číst dále

Jsme špičky v oboru

Sázíme na poctivost a inovace

Patříme do velké rodiny

Sledujte nás